قوانین و مقررات سایت


کلیه کاربرانی که قصد عضویت و یاری رساندن در سایت خیریه مهر پدری را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت در سایت کنند.

عضویت در سایت و یاری رساندن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

* بند ۱

افراد برای یاری رساندن در سایت خیریه مهر پدری بهتر است در هنگام ورود به قسمت عضویت مراجعه نموده و فرم عضویت را تکمیل نمایند.

در این مرحله و در صورت تمایل با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می کنند.
تبصره ۱
اشخاص حقیقی و حقوقی حق عضویت در سایت را دارند.
تبصره ۲

صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به به هیچ وجه پذیرفته نیست.
تبصره ۳

کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.
تبصره ۴

کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره ۵

عضویت در سایت خیریه کاملا رایگان می باشد.
تبصره ۶

به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت کاربر از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و سایت ما هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.
*بند۲

کاربر، مسئول حفظ و نگهداری تمام تلفن‌ها، سخت‌افزار کامپیوتر و سایر ابزار ضروری برای دسترسی و استفاده از این سایت و تمام هزینه‌های مرتبط به آن است و سایت خیریه مهر پدری مسئول صدمات ناشی از ابزار کاربر نمی‌باشد.
*بند۳

افراد بالای ۱6 سال تمام حقوق عضویت و یاری رساندن را در سایت شرکت دارند.
تبصره ۱

عضویت برای افراد بین ۱۵ تا ۱۸ سال با اجازه ولی و یا قیم امکان‌پذیر و معتبر است. افراد زیر ۱۵سال، حق عضویت در سایت  را ندارند.
تبصره ۲

رعایت حکم این ماده و صحت و سقم ارائه اطلاعات بر عهده کاربر (عضو) بوده و سایت خیریه مهر پدری هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.

*بند۴

کاربر عضو، پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، حق ورود و فعالیت در سایت را دارد.
*بند۵

فرایند ثبت فعالیت توسط کاربر به این شرح است:
قسمت اول:

بازدید از خدمات ارائه شده در سایت
قسمت دوم:

پرداخت مبلغ به صورت کمک به‌صورت آنلاین به حساب خیریه مهر پدری
قسمت سوم: .

*بند6

تولید غیرقانونی- فروش و یا تجارت رسید کالا و خدمات که توسط شرکت ارسال شده ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام‌کننده آن برخورد می‌شود.
*بند7

چنانچه حسب مورد به جای ایمیل از طریق پیام کوتاه و یا سند کاغذی استفاده شود در این صورت اسناد کاغذی و یا پیام کوتاه به جای پست الکترونیک اثری بر حقوق و تعهدات کاربر عضو ندارد.
*بند8

سایت خیریه مهر پدری از کلیه اطلاعات کاربران عضو اعم از اطلاعات دریافتی و ارسالی، (Backup) تهیه نموده و از آن نگهداری می‌کند تا در صورت بروز هرگونه خطری برای یک نسخه، نسخه دیگر مصون بماند.
*بند9

کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه سفارشی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را برای هرگونه عمل تجاری از دست می‌دهد.


  • مطالعه متن کامل قانون جرائم رايانه‌ اي را به شما کاربر محترم پیشنهاد می کنیم
  • https://internet.ir/law.html